Barbados

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Barbados

Nemovitosti na prodej v Barbadosu

Barbados je východní karibský ostrov a nezávislý národ Commonwealthu. Hlavní město Bridgetown je námořní přístav s budovami z koloniální éry, kde je také synagoga Nidhe Israel, založená v roce 1654. Na ostrově jsou také typické plantážní domy ze sedmnáctého století.

Vyhlídky růstu trhu v příštích 12 měsících jsou v tomto roce 2018 daleko a minimální.

Dvě věci, které je třeba vzít v úvahu, by byly hodnoty britské libry vůči americkému dolaru a místní hospodářský růst, který je značně pod úrovní 2%.

Začátkem tohoto měsíce oznámil guvernér centrální banky Cleviston Haynes za první čtvrtletí letošního roku méně příznivou zprávu a konstatoval, že se ekonomika snížila o 0,7% a očekává růst v tomto roce o 0,25% a 0,25%.

S nepravděpodobným růstem v roce 2018 a přebytkem nadměrné nabídky je cena na novém trhu zásadní. Tito prodejci s nemovitostmi určenými k prodeji v Barbadosu, kteří jsou na trhu dlouhodobě přítomni, by byli dobře informováni o cenách na trhu nebo o dlouhodobém komfortu.

V loňském roce došlo k poklesu o 0,1% v objemu prodeje nemovitostí na nemovitosti k prodeji v Barbadosu, což vedlo k tomu, že Barbados zaznamenal nejnižší prodejní objem za 25 let.

Podle údajů je 50% prodaných nemovitostí uvedeno na trh po dobu 12 měsíců nebo méně, 72% po dobu 24 měsíců nebo méně a asi 90% po dobu 36 měsíců nebo méně. To je zřejmé, když se vezmeme v úvahu působivého objemu inventáře nemovitostí určených k prodeji v Barbadosu, které zůstaly na trhu více než pět let a v některých případech po dobu 10 let nebo více.

Se značným množstvím zásob na trhu možná přichází čas, aby se prodejci shromáždili, aby všeobecně přijali, že starý trh zmizel a že nový trh zde zůstane, alespoň v dohledné budoucnosti.

Trh s nemovitostmi v Barbadosu zůstává slabý, navzdory zlepšeným ekonomickým podmínkám a registraci turistických příjezdů. Ceny obytných nemovitostí na prodej v Barbadosu, zejména na trhu s high-end, jsou stále o 29% nižší než maximální úrovně před globální krizí. Transakce jsou na historických minimech.

Ve slavném západním pobřeží, které se stará hlavně o superbohaté cizince, se ceny nábřeží v přízemí zvýšily o 5% v roce 2018 ve srovnání s předchozím rokem. Toto číslo však může být zavádějící vzhledem k mimořádně nízkému objemu prodeje v průběhu roku.

Obecně neexistují žádná omezení týkající se zahraničního vlastnictví v Barbadosu, s výjimkou formality: nerezidenti musí získat povolení od centrální banky Barbados, pokud chtějí získat majetek k prodeji v Barbadosu. Toto je pro forma, ale nedělejte ji, zrušíte nákup.

Trh s nemovitostmi je velmi závislý na zahraničních kupujících.

Barbados přitahuje mnoho kupců cizích domů. Vlastnosti svatého Jakuba a svatého Petra jsou oceňovány britskými kupci, zatímco vlastnosti ve farnosti Kristova církev jižního pobřeží přitahují Američany a Kanaďany

  •  
    Stěhování do Barbadosu. Zahraniční a žijí na Barbadosu

      S tímto krásným sluncem a v letních dnech jsme se rozhodli vyzkoušet naši ruku při hledání jedinečného národa schopného dát našim čtenářům sen 365 dní v roce. Dnes jsme se ve skutečnosti přestěhovali do oblasti malých Antil, které jsou cílem mnoha mladých lidí, ale také důchodců, kteří touží po ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 6582

Prodat Vila, Barbados, St James, St James, Sunset Crest

33,518,203.93CZK
Prodat
Vila

1200 m²
Tato vila se třemi ložnicemi byla modernizována a renovována v roce 2008 na vysokou úroveň a je připravena k obsazení. Ložnice je klimatizovaná a má s...
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB